KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

    

 

 

20.09.2018 - Ostatnia część wywiadu z Andrzejem Domałą, pobierz

31.12.2018. FILM o Andrzeju Domale:

 


Niesamowita Historia uprowadzenia na planetę NEA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ta ikona informuje, że w jej pobliżu znajduje się
 odnośnik (link)
 prezentujący temat.

 

 

 
Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Andrzej Domała - o którym jest niniejsza strona. 24 marca 2008 roku o godzinie 23:00 na rękach swojej żony i syna. Miałem honor i zaszczyt osobiście Go poznać, Jego życie, charakter, mentalność. Ponieważ już Go z Nami nie ma - chciałem Wam powiedzieć, że Andrzej był niezwykle skromnym człowiekiem. Cierpiał z tego powodu, że jest biedny i nie potrafi pomóc innym - ale jak miał - to dzielił się czym mógł. Mawiał: jak mi ktoś da palec, to ja mu całą rękę - ale niech mi tylko ktoś krzywdę zrobi albo mojej rodzinie - wtedy mu tę rękę urwę. Opowiadał mi też o więzieniu, w którym przebywał niesłusznie (sprawca znalazł się przy okazji innego zdarzenia). 
 
 
Teraz moje usta są milczące - ale dusza płacze, bo nigdy już nie uścisnę dłoni tego uczciwego człowieka. Pomimo tego, że przygotowywałem się na to, Jego śmierć bardzo mnie przygnębiła. Już nie ma tej duszy - przy której moja dusza czuła braterskość. Jakby spotkali się dwaj dawni przyjaciele.
 
Dlatego powinniście zapoznać się z historią życia Andrzeja Domały.
W hołdzie wydarzeniom, które go dotknęły.

 

        Kosmiczna Układanka - Historia Prawdziwa. 12.03.2008

 

NA STRONIE:

Artykuł z gazety o A. Domale | Plakat | Wywiad z  Domałą (MP3)

 

Drugiego takiego człowieka na Ziemi nie ma. ON przeżył coś, czego nie przeżył żaden uprowadzony świadomie. Moi Czytelnicy otrzymają niesamowite materiały, jedyne na świecie.

Zapraszam do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym z 6/7 grudnia 2004 roku w mieszkaniu Pana Andrzeja Domały - człowieka uprowadzonego na planetę NEA. Nawet teraz, kiedy piszę te słowa ciarki lecą po plecach przypominając tamtą noc.

Jako jeden z nielicznych ludzi na Ziemi, miałem zaszczyt poznać miejsce uprowadzenia Pana Andrzeja, a także przeprowadzić z Nim wywiad.

Specjalnie dla Was zrobiłem plakat, który wprowadza do Uprowadzenia, a także zeskanowane artykuły z Gazety Miejscowej z Legionowa, prezentującej postać Pana Domały.


Od czego zacząć?

Gdybym to ja miał zapoznać się z historią życia Pana Domały, zacząłbym od przeczytania Kosmicznej Układanki (pobierz >>>), ewentualnie od zapoznania się z artykułem poniżej (czytaj >>>) - jest to duże streszczenie przeżyć (nieco dziennikarskie), na samym zaś końcu dopiero odsłuchanie wywiadu (słuchaj >>>). Decyzję pozostawiam Wam.

Zapraszam też do obejrzenia plakatu >>>.


Artykuł z Gazety Miejscowej w Legionowie, 17 listopada 2005.

(Kliknij na obrazek, aby przeczytać artykuł)

Zauważcie, że na stronie z artykułem po prawej stronie Pan Andrzej podkreślił zdanie, że "nie zależy mi na pieniądzach" - dopisał "bzdura".

Chodzi o to, że A. Domała nigdy nie pobierał żadnych pieniędzy ani nie żądał sławy za swoje przeżycia. To prawda. Jedynie otrzymał za zanegowanie swoich przeżyć w gazecie "NIE" J. Urbana kilka tysięcy złotych.

Od momentu, kiedy Pan Andrzej jest mocno chory - bardzo mu zależy na pieniądzach, za które mógłby kupić leki i wyżywić rodzinę - nie jest to jednak w ten sposób, że Andrzej chce się "nachapać" i zdobyć sławę.

Andrzej Domała to super gość, takich ludzi i takich rozmów, jakie przeprowadziliśmy, naprawdę czyni niewiele osób. Przekonałem się wielokrotnie i ze słów i czynów Pana Andrzeja jakim jest człowiekiem.


Plakat, stworzony specjalnie z myślą o przeżyciach A. Domały.

(Kliknij na obrazek, by ściągnąć duży plakat - 1600x538)
 

 


Wywiad z Andrzejem Domałą.

Zapraszam do zapoznania się z historią "Kosmicznej Układanki".
Historia, którą przeżył Andrzej Domała jest tak niesamowita, że niemal nie do uwierzenia. NIE ISTNIEJE żaden przypadek na świecie podobny do A. Domały i jego przeżyć.

Wy, moi Czytelnicy, a teraz słuchacze, jako JEDYNI na świecie możecie posłuchać ZA DARMO niezwykłego wywiadu, który jako nieprofesjonalista przeprowadziłem z A. Domałą z 6/7 grudnia 2004 roku.

KLIMAT, jaki towarzyszył podczas tego wywiadu był niesamowity. Niestety, nie słychać tego przez głośniki, ale uwierzcie - siedzieliśmy na poddaszu, w małym, zakopconym od papierosów "popularnych" bez filtra pokoju (Andrzej palił tylko takie bez filtra). Mała lampka rozjaśniała mrok - ale napięcie i uczucie niesamowitości tego, co opowiadał Domała, było i jest do dziś nie do powtórzenia, nie do odtworzenia. Nawet, jeśli się uśmiecham w wywiadzie, to cały czas towarzyszyło mi napięcie i niezwykłe uczucie lęku. Do dziś nie wiem, skąd to przerażenie, ale miałem gęsią skórę na całym ciele. Czuło się, że ktoś jest obok, ktoś, kto bacznie patrzy i słucha, co mówimy.

"Wywiad" to może za duże słowo - luźna rozmowa dwóch ludzi, już lepiej.

Rozmowa nagrana BEZ cięć, zmian - dlatego w tle słychać głosy dzieci Państwa Domała oraz gości, którzy przypadkowo odwiedzali A. Domałę.
 

Przepraszam za zmiany głośności dźwięku w trakcie odsłuchiwania wywiadu, nagrywałem go zwykłym komputerowym mikrofonem, niskiej jakości.

- Publiczne odtwarzanie, kopiowanie na serwery prywatne lub komercyjne zabronione! Komercyjne wykorzystanie zabronione! Zgodę na wykorzystanie na własnym serwerze bądź w komercyjnym charakterze JEDYNIE za zgodą Dominik Myrcika - dominik@angelus-silesius.pl

 

Plik Opis Wielkość (kb) Ściągnij
Rodzaj pliku
Wstęp cz. I do wywiadu z Andrzejem Domałą 32 kbps
24 kHz
10m:20s
2,36 (Mb) Pobierz
mp3
Wstęp cz. II do wywiadu z Andrzejem Domałą 32 kbps
24 kHz
05m:54s
1,35 (Mb) Pobierz
mp3
I część: Układ Wolarza, o naukowcach, lata 40, pożar 32 kbps
24 kHz
24m:39s
5,64 (Mb) Pobierz
mp3
II część: Inne formy życia 32 kbps
24 kHz
10m:53s
2,49(Mb) Pobierz
mp3
III część: Dobrzy ufonauci?, Roswell 1947, Orianie, zwierzęta na NEA, przyszłość-przeszłość 32 kbps
24 kHz
51m:50s
11,8 (Mb) Pobierz
 

mp3
IV część: Technologie ufonautów, o raku 32 kbps
24 kHz
03m:05s
726 (Kb) Pobierz
 

mp3
V część: O raku, czarna dziura, piramidy, tapanui, teleskop telepatyczny, księżyc, magnetyzm 32 kbps
24 kHz
39m:28s
9,03 (Mb) Pobierz
 

mp3
VI część: Po 30 latach, SEEN (tak nazywa się rzekomy potomek A. Domały) 32 kbps
24 kHz
08m:46s
2,00 (Mb) Pobierz
 

mp3
VII część: uprowadzenie, komora, czarne światło, asteroida 4/5 marca 2017 32 kbps
24 kHz
38m:00s
8,69 (Mb) Pobierz
 

mp3
VIII część: Asteroid 4/5 marzec 2017 - KONIEC ŚWIATA? 32 kbps
24 kHz
07m:36s
1,74 (Mb) Pobierz

 


mp3
IX część: Tunguska, Bolid-Meksyk, o badaczach, neutralizator fal, szczelina planetarna, komora zimna, planeta NEA. KONIEC
 
110 minut

32 kbps

24 kHz

26 (Mb) Pobierz

mp3
Plik Opis Wielkość (kb) Ściągnij
Rodzaj pliku

 

 - Moja książka "Na Krawędzi Prawdy" - PEŁNA WERSJA!

[pdf] ŚCIĄGNIJ >>>

 


Źródła:

1. Własne

2. Kosmiczna Układanka

3. Gazeta Miejscowa Legionowo

 

 
numer gg: 1010567
 
Logo totalizmu:
 
 
Motto totalizmu: Wiedza to odpowiedzialność
 
Mottem tej najmoralniejszej obecnie filozofii-religii jest:
"Wiedza to odpowiedzialność"
  (C)opyright by Dominik Myrcik 2000-2005. Wszystkie prawa zastrzeżone.

This Page support: 800x600, 1024x768.  IE 5.0+; Mozilla Firefox 1.04+

Strona sprawdzona przeglądarkami: Internet Explorer 6 oraz  Firefox 1.06