KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

    

 

Forum Totalizmu

  | Moje wynalazki | Artykuły | Moja muzyka | Perły Ludzkości | O Śląsku | Moje marzenia
 

 
E-mail:
totalizm@tenbit.pl

NUMER GG:
 1010567

 

 

       Linki do najlepszych stron w sieci. 28.01.2008
 
  Linki, czyli odnośniki do najlepszych stron w internecie. Jestem doświadczonym użytkownikiem internetu, mogę to śmiało stwierdzić - internet mam przecież od około 1998 roku, gdzie więszkość ludzi nie wiedziała, co to komputer, ja już korzystałem z internetu (a na praktykach jeszcze wcześniej z BBS-u, chociaż już zapomniałem jak się go uruchamiało).
 
 
Dobry hosting wwwNetmark.pl - Wysokiej jakości i tanie usługi hostingowe (serwery www, poczty, etc).

Dziękuję Pracownikom Netmark za sfinansowanie utrzymania mojego konta.

 
 
Wszystkie strony, są godne polecenia i zapoznania!
 

  ODNOŚNIKI  DO  STRON  O  MOIM  UKOCHANYM  ŚLĄSKU.

http://www.lubliniec24.pl - strona o nowinkach dziejących się w miejscowościach wchodzących w skład Powiatu Lublinieckiego.

http://www.silesia-schlesien.com - strona zawiera artykuły historyków oraz rzuca nowe światło na to, jaki stosunek mają Polacy do Śląska i Ślązaków. Właśnie ze względu na to, że strona zawiera prawdę, wywołuje u wielu Polaków opór.

http://raslaska.aremedia.net - strona Ruchu Autonomii Śląska - czy kiedyś będziemy rządzić się sami? Jak długo jeszcze będziemy oszukiwani? Dlaczego nie możemy pokazywać Naszej Flagi Narodowej?

 


  WYSZUKIWARKI  -  CZYLI  GDZIE  I  CZEGO  SZUKAĆ?

http://google.pl - na dzisiaj - najlepsza wyszukiwarka w sieci. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać, zacznij właśnie od google.

http://yahoo.com - często jeśli wyszukuję w sieci zdjęć i stron, szczególnie zagranicznych korzystam z tej wyszukiwarki - ma obszerną bazę danych i jest bardzo skuteczna. [Angielski]

 


 
  STRONY  BOJOWNIKÓW  O  PRAWDĘ !!!
 
http://www.sm.fki.pl/ - System Miłości Narodów - Bardzo ciekawa strona zaprzyjaźnionego serwisu, zawierającego dużą ilość filmów, materiałów, artykułów Pana Wiesława Matucha i innych autorów.
 
http://totalizm.blox.pl - strona prof. Jana Pająka - jednego z największych bojowników w temacie UFO - dla większości z Państwa strona może być szokiem.
 
http://aferyprawa.com - o aferach prawniczych.
 
http://hotnews.pl - gorąco polecam ten serwis, gdyż aktualnie podaje prawdę na temat bieżących wydarzeń w polityce w polsce i Świecie.
 
http://lepszyswiat.home.pl - antywojenny portal ludzi, którzy widzą to, co powinni! Zapoznaj się, gdzie biegnie Nasza cywilizacja, obejrzyj ciekawe filmy dokumentalne.
 
http://reopen911.org - strona Jimmiego Waltersa i jego grupy po angielsku. Strona pokazuje PRAWDĘ O ZAMACHU NA  WORLD TRADE CENTER. [Angielski]
 
 

  STRONY  O  NIEZWYKŁYCH  ZJAWISKACH, LUDZIACH, UFO, ETC.

http://totalizm.blox.pl - strona prof. Jana Pająka - jednego z największych bojowników w temacie UFO - dla większości z Państwa strona może być szokiem.

htt://paranormalne.eu - super-stronka o niezwykłych zjawiskach oraz ezoteryce, ufo, energii, innych zdarzeniach

http://nautilus.org.pl - serwis informuje czasami o czymś wartym uwagi.

 


 
  STRONY  O  KOMPUTERACH, TESTACH SPRZĘTU, OPROGRAMOWANIU
 
http://benchmark.pl - najlepsza w Polsce strona, na której znajdziesz najnowsze testy sprzętu komputerowego. Strona pomoże Ci w wyborze kupna KAŻDEGO sprzętu do komputera jak i do kina domowego. Strona zawiera też nowinki ze świata IT.
Strona naprawdę godna obejrzenia.
 
http://underpl.org - wyśmienita strona z najnowszym oprogramowaniem do internetu, grafiki, multimediów. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
 
http://m5studio.prv.pl - strona z WYŚMIENITYMI kodekami do filmów. Te kodeki po prostu musisz mieć.
 
http://nvidia.pl - strona producenta sprzętu komputerowego oraz najbardziej zaawansowanych kart graficznych. Sam mam taką kartę i od zawsze, jak tylko Nvidia wypuściła pierwsze karty kibicowałem tej firmie.
[pamiętam, jak kupiłem pierwszą kartę tej firmy: stb velocity - który zamieniłem później na Diamond Vipera 330, powstał wówczas problem, bo niemal NIKT nie wiedział jak zainstalować sterowniki - które nijak nie chciały działać. Byłem jednym z kilku ludzi na Śląsku (dokładnie chyba mieściłem się w piątce) którzy dowiedzieli się, jak trzeba rozwiązać problem. Otóż trzeba było zmienić język klawiatury na EN(glish), zrestartować komputer, dopisać parametry w pliku sterownika .INI (nie pamiętam dziś, jakie) i...voila. Tak się złożyło, że parę dni później pojechałem kupić myszkę do Vobis w Tarnowskich Górach - "przypadkiem" (przypadki nie istnieją) i chłopaki męczyli się właśnie z instalowaniem podobnej karty. Kiedy już po pół godzinie zdrowo się naklęli i nie potrafili poradzić sobie z problemem (byłem ciekaw, czy znają jakiś inny sposób) - wtedy zaproponowałem pomoc. Ale im się oczka świeciły :).
 
 

 GRY  KOMPUTEROWE

 
 
http://gry.wp.pl - największy serwis o grach komputerowych - najczęściej z niego korzystam, rzetelny, świetny.
 
http://gry-online.pl - równie dobry serwis - niestety, w większości płatny
 
http://cenega.pl - firma, która sprzedaje i wydaje gry w Polsce - można czasem naprawdę kupić tanio oryginalną grę. Polecam!
 
 
 

 
  MUZYKA  TRANCE - jestem wielkim fanem muzyki elektronicznej Trance
 
  http:www.45rpm.eu.tc - 45 RPM - Radio internetowe z muzyką  trance, house, drum and bass, hardcore, techno, dubstep, breakbeat, nadające pełny program 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Wyłącznie ambitna, wyselekcjonowana muzyka klubowa. Jeśli jesteś melomanem elektronicznej muzyki klubowej - Radio 45RPM to radio dla Ciebie!
http://tranceaddict.com - każdy fan muzyki trance wie, do czego służy [Angielski]
 
http://trance.nu - kolejny flagowy element muzyki trance [Angielski]
 
http://ftb.pl - najlepszy i największy portal muzyki klubowej
 
 
Artyści muzyki trance:
 
http://arminvanbuuren.com - strona wielkiego Dj'a - Armin van Buuren'a [Angielski]
 
http://tiesto.com - kolejny wielki Dj - Tjis, znany jako Tiesto  [Angielski]
 
http://ferrycorsten.com - Holenderki Dj i producent - jeden z najbardziej lubianych przeze mnie Dj-i - Ferry Corsten. [Angielski]
 
 
 

  ROZRYWKA

http://www.maxior.pl - portal ze śmiesznymi i nie tylko filmami, podzielonymi na kategorie. Można się nieźle rozerwać.

http://www.makula.pl - strona Mariana Makuli z Rudy Sznskiej, kabareciarza i satyryka posługującego się Językiem Szlůnskim - możesz poczytać również felietony i teksty Pana Makule.

 

Na krawędzi prawdy

Ściągnij moją książkę pobierz >>>

 

 

 
 
 
numer gg: 1010567
 
 
Logo totalizmu:
 
 

Motto totalizmu: Wiedza to odpowiedzialność
 

Mottem tej najmoralniejszej obecnie filozofii-religii jest:
"Wiedza to odpowiedzialność"
 
 
 
 
 
 
 
Moja Pizza

  
Przyjaciele Angelusa Silesiusa
 

  (C)opyright by Dominik Myrcik 2000-2005. Wszystkie prawa zastrzeżone.

This Page support: 800x600, 1024x768.  IE 5.0+; Mozilla Firefox 1.04+

Strona sprawdzona przeglądarkami: Internet Explorer 5 oraz Mozilla Firefox 1.04