KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

    

 

 Poznaj moje Marzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ta ikona informuje, że w jej pobliżu znajduje się
 odnośnik (link)
 prezentujący temat.

 


 
        Zapoznaj się z moimi największymi marzeniami. 02.06.2008


Mam 2 najważniejsze marzenia w życiu:

1) Stworzenie Centrum Medycyny Naturalnej - olbrzymiego centrum,
z rozmachem, które będzie leczyło z najcięższych chorób i dawało ludziom Nadzieję i Wiarę w innych ludzi.
CZYTAJ >>>

2) Program TV, w którym będziemy mówić prawdę na temat otaczającego Nas świata. CZYTAJ >>>


Potężne Centrum Medycyny Naturalnej leczenia chorób ciężkich.

Od kiedy tylko zacząłem się interesować ludźmi, chorobami, kiedy sam przeżyłem ciężkie choroby - moim marzeniem było zbudowanie Centrum, w którym leczone byłyby najcięższe choroby, z jakimi dzisiejsza nauka nie daje sobie rady - lecz Medycyna Naturalna często ma dużo lepsze efekty leczenia. Mam rozbudowaną wizję takiego przedsięwzięcia. Dlatego jeśli znacie zamożnych filantropów, ludzi chcących pomagać - proszę zaproponujcie im w moim i Waszym imieniu, że jest ktoś, kto wie jak i co - ale nie ma za co.

To Centrum przywracałoby nadzieję na życie dla ludzi cierpiących na nowotwory i inne ciężkie choroby. Byłoby oparte na zatrudnieniu najlepszych bioenergoterapeutów na świecie (oczywiście nie hochsztaplerów i oszustów, tylko takich, którzy wielokrotnie udowodnili, że mają niesamowite dary leczenia).

Lecz nie tylko to. W tym Centrum zatrudniłbym bardzo dobrych fachowców Medycyny Obecnej (czyli medycyny, którą znamy obecnie). Nie można bowiem odrzucać jednej dziedziny, bo wierzy się w poprawność drugiej. Również w Medycynie Ortodoksyjnej mamy wielu wspaniałych fachowców - a IDEĄ działania tego centrum byłaby dobrze balansowana współpraca fachowców zwykłej medycyny i lekarzy medycyny naturalnej - którzy stosowaliby wszelkie metody, jakie tylko są dziś znane - a są skuteczne. Od leczenia metodą świec Indian Hopi, po pijawki, bioenergoterapie, zioła i inne. Oczywiście takie centrum byłoby wyposażone w bardzo dobry sprzęt, który diagnozowałby całe ciało (tomografy najnowszej generacji i inne).

Centrum, które jest moim marzeniem, byłoby dla ludzi. Dla Wszystkich Ludzi. Dlatego też największym problemem, z którym trzeba się zetknąć to sposób finansowania do-finansowania takiego centrum.

Nie jest to łatwa sprawa - bo nawet gdyby były pieniądze, ludzie są zazdrośni. Niektóre lobby chciałoby zniszczyć takie centrum, aby nigdy nie powstało. To raz.


A dwa, że nie sztuka wyrzucić w błoto pieniądze i stworzyć kolosa na glinianych nogach, który upadnie nim jeszcze powstanie, bądź zawali się z powodów niedopatrzeń ekonomicznych.

DLATEGO, podstawą jest stworzenie mocnego szkieletu i kręgosłupa ekonomicznego, który w skuteczny sposób będzie zapobiegać zbytnim naprężeniom i podłamaniom ekonomicznym. Aby taki system był zdrowy, musi być oparty na sprawiedliwości, prawdzie i dobrych, nowoczesnych
i skutecznych zasadach ekonomii. A jedynym wyznacznikiem skutecznej ekonomii jest sprawiedliwość. Wbrew pozorom, które popierają lewacy, komuniści i dzicy kapitaliści, ekonomia i świat może wypracowywać zysk, nie wyzyskując i nie tłamsząc społeczeństwa absurdalnymi przepisami i lichwą.

PROSZĘ WAS - w imieniu wszystkich, którzy byli, są i będą chorzy na ciężkie choroby - to naprawdę DA się zrobić. Moją stronę czytają ludzie z rejonów kraju (niektórych miast i miasteczek, np. spod Warszawy, z wiadomych bogatych pod-miejscowości), gdzie są niemal same wille, gdzie ludzie mają wpływy, możliwości i pieniądze. Proszę Was - jeśli chcecie zrobić coś dobrego dla ludzi, zbierzcie się, pomóżcie...no właśnie, komu - mnie?! Nie!

Sobie - to WY kiedyś możecie potrzebować (a najprawdopodobniej tak będzie, jeśli groźne choroby będą się w takim tempie rozprzestrzeniać) pomocy takiego Centrum - pomyślcie, Wy, finansiści, bogacze - ilu ludzi z o wiele większymi pieniędzmi zmarło na ciężkie choroby tylko dlatego, że nie wiedzieli o Terapiach Naturalnych, często bardzo skutecznych (a w bardzo wielu przypadkach zmniejszających cierpienia i dającym nadzieję i ulgę).

Myślę, że niektórzy odwiedzający moją stronę to być może aktorzy, uczciwi biznesmeni, ludzie mediów, artyści - Czekam na Was! Na co Wam Wasze wille i samochody...naprawdę nie macie czasem uczucia, że Wasze życie jest puste, próżne, jak wydmuszka? Że macie pieniądze, wpływy - a nie wiecie co z tym zrobić? Dajcie mi szansę i sobie także na to, aby znowu wlać w siebie nadzieję na lepsze jutro i żeby coś po Was zostało!

Od momentu istnienia pieniądza (a właściwie od momentu spekulacji bankowo-giełdowych), wtłoczono w społeczeństwo przeświadczenie, że tylko ten może mieć coś, co wyzyskuje innych - wtedy może mieć od nich więcej. Stąd też powstały dwa sztuczne, pasożytnicze twory (kapitalizm i lewacki-liberalizm), gdzie obydwie grupy udają, że niby ze sobą walczą (walka proletariatu, czyli mas społecznych z burżujami-kapitalistami). Tymczasem obydwie grupy mogą jedynie oszukiwać i manipulować społeczeństwem dlatego, że doskonale zdają sobie sprawę, że jedna nie może istnieć bez drugiej. Bo obydwie potrzebują jakiegoś wroga, którego będą niby-zwalczać (tymczasem za kulisami śmieją się ze społeczeństwa, które tak dało się omamić, że już nie wie co jest dobre a co złe, chodzą ze sobą na obiady, piwo, przed telewizorami udają wielce poruszonych walką ideową - tylko, aby utrzymywać sztuczny podział na takich czy owakich).


Program TV. Wizja nowoczesnego projektu medialnego.

Już od 2 lat wysyłam do wszystkich stacji TV w Polsce mój projekt medialny. Niestety, bez skutku - chciałbym byście i Wy mogli się z nim zapoznać. Znajduje się on w dokumencie w formacie PDF. W tym pliku na kilku stronach opisuję wstępną wizję mojego Projektu Medialnego "Na Krawędzi Prawdy".

Pobierz Projekt Medialny - Na Krawędzi Prawdy PDF


 WRÓĆ  DO  STRONY  Z  ARTYKUŁAMI


WRÓĆ  DO  STRONY  GŁÓWNEJ

 

 


 
 
Logo totalizmu:
 
 

Motto totalizmu: Wiedza to odpowiedzialność
 

Mottem tej najmoralniejszej obecnie filozofii-religii jest:
"Wiedza to odpowiedzialność"
 
 
 
 
 
 
  (C)opyright by Dominik Myrcik 2000-2005. Wszystkie prawa zastrzeżone.

This Page support: 800x600, 1024x768.  IE 5.0+; Mozilla Firefox 1.04+

Strona sprawdzona przeglądarkami: Internet Explorer 6 oraz Mozilla Firefox 1.06